Atlaides 307.lv portālā

 

Visas atlaides summēja un kopējā atlaižu summa var sasniegt līdz pat 65%.

 

5 - 40% atkārtošanas atlaide (pastāvīga)

– tā ir atlaide, kas tiek piemērota brīdī, kad Jūs savai reklāmai vai sludinājumam laikrakstā izvēlaties vairāk par vienu izvietošanas datumu. Dažādiem laikrakstiem šī atlaide atšķiras. Jo vairāk publikācijas reizes ir izvēlētas vienā pirkumā, jo lielāka ir atlaide. Sludinājuma vai reklāmas izvietošanas programmu var sastādīt maksimāli vienam gadam.

 

  Jaunās atlaides:  

 

5 - 10% apjoma atlaide (pastāvīga)

- šī ir pastāvīga atlaide, kas tiek piemērota brīdī, kad grozā ievietoto pirkumu summa sasniedz noteiktu vērtību. Sasniedzot 100 Eiro - tiek piemērota 5% atlaide, 500 Eiro – 7% atlaide, 1000 Eiro – 10% atlaide. Atlaide tiek piemērota visām grozā ievietotajām precēm, tai skaitā portāla komisijas maksai.

 

3 - 15% īpašā atlaide (mainīga)

- šī ir akcijveida atlaide. Īpašā atlaide, dažādiem laikrakstiem, var būt aktīva vienas dienas vai veselas nedēļas garumā. Laikraksti ar īpašo atlaidi ir redzami 307.lv sākumlapā. Tie ir atzīmēti ar sarkanu atlaides karogu. Atlaides apmērs un laika periods, kurā darbojas speciālā atlaide, ir redzami laikraksta informācijas lapā.

 

Visas atlaides tiek piemērotas un aprēķinātas automātiski, un tās ir redzamas pirkuma veidošanas brīdī. Pirkuma rēķinā atlaides netiek uzrādītas.

Ērti un izdevīgi

Sludinājumi Laikrakstos

Jaunums! Turpmāk 307.lv portālā ir pieejamas divas jaunas atlaides!

Ieteikt draugiem Recommend
Tweet