Iepriekšējā galerija
Foto 1, Pārdod sausu, skaldītu 25cm garu bērza malku kā arī svaigi skaldītu alkšņa un apses malku pēc vajadzīgajiem izmēriem. Kā ari sniedzam malkas zāģēšanas un skaldīšanas pakalpojumus.
 

Sludinājums izvietots laikrakstā "Ielūkojies"

Sadaļa: Pārdod

Teksts: Pārdod sausu, skaldītu 25cm garu bērza malku kā arī svaigi skaldītu alkšņa un apses malku pēc vajadzīgajiem izmēriem. Kā ari sniedzam malkas zāģēšanas un skaldīšanas pakalpojumus.

Tālrunis: 29486779

Galerijas rādīšanas laiks - 23 dienas

Galerija skatīta - 183 reizes

Foto 2, Pārdod sausu, skaldītu 25cm garu bērza malku kā arī svaigi skaldītu alkšņa un apses malku pēc vajadzīgajiem izmēriem. Kā ari sniedzam malkas zāģēšanas un skaldīšanas pakalpojumus.
Foto 3, Pārdod sausu, skaldītu 25cm garu bērza malku kā arī svaigi skaldītu alkšņa un apses malku pēc vajadzīgajiem izmēriem. Kā ari sniedzam malkas zāģēšanas un skaldīšanas pakalpojumus.
Foto 4, Pārdod sausu, skaldītu 25cm garu bērza malku kā arī svaigi skaldītu alkšņa un apses malku pēc vajadzīgajiem izmēriem. Kā ari sniedzam malkas zāģēšanas un skaldīšanas pakalpojumus.
Foto 5, Pārdod sausu, skaldītu 25cm garu bērza malku kā arī svaigi skaldītu alkšņa un apses malku pēc vajadzīgajiem izmēriem. Kā ari sniedzam malkas zāģēšanas un skaldīšanas pakalpojumus.