Iepriekšējā galerija
Foto 1, Tehniskā ortopēda konsultācijas. Individuāli modelētas un gatavotas ortopēdiskās zolītes, pēc 3D skanējuma un dinamiskās podometrijas datiem. Tehniskie palīglīdzekļi. Korsetes, locītavu fiksatori u.c. ortozes. www.ortopedija.lv. Katru mēnesi Daugavpilī, Rēzeknes slimnīcā, Preiļu slimnīcā, Līvānu slimnīcā, pēc iepriekšēja pieraksta pa tālruni: 27767170.
 

Sludinājums izvietots laikrakstā "Vietējā Latgales Avīze"

Sadaļa: Pakalpojumi

Teksts: Tehniskā ortopēda konsultācijas. Individuāli modelētas un gatavotas ortopēdiskās zolītes, pēc 3D skanējuma un dinamiskās podometrijas datiem. Tehniskie palīglīdzekļi. Korsetes, locītavu fiksatori u.c. ortozes. www.ortopedija.lv. Katru mēnesi Daugavpilī, Rēzeknes slimnīcā, Preiļu slimnīcā, Līvānu slimnīcā, pēc iepriekšēja pieraksta pa tālruni: 27767170.

Tālrunis: 23378456

Galerijas rādīšanas laiks - 28 dienas

Galerija skatīta - 278 reizes

Foto 2, Tehniskā ortopēda konsultācijas. Individuāli modelētas un gatavotas ortopēdiskās zolītes, pēc 3D skanējuma un dinamiskās podometrijas datiem. Tehniskie palīglīdzekļi. Korsetes, locītavu fiksatori u.c. ortozes. www.ortopedija.lv. Katru mēnesi Daugavpilī, Rēzeknes slimnīcā, Preiļu slimnīcā, Līvānu slimnīcā, pēc iepriekšēja pieraksta pa tālruni: 27767170.
Foto 3, Tehniskā ortopēda konsultācijas. Individuāli modelētas un gatavotas ortopēdiskās zolītes, pēc 3D skanējuma un dinamiskās podometrijas datiem. Tehniskie palīglīdzekļi. Korsetes, locītavu fiksatori u.c. ortozes. www.ortopedija.lv. Katru mēnesi Daugavpilī, Rēzeknes slimnīcā, Preiļu slimnīcā, Līvānu slimnīcā, pēc iepriekšēja pieraksta pa tālruni: 27767170.
Foto 4, Tehniskā ortopēda konsultācijas. Individuāli modelētas un gatavotas ortopēdiskās zolītes, pēc 3D skanējuma un dinamiskās podometrijas datiem. Tehniskie palīglīdzekļi. Korsetes, locītavu fiksatori u.c. ortozes. www.ortopedija.lv. Katru mēnesi Daugavpilī, Rēzeknes slimnīcā, Preiļu slimnīcā, Līvānu slimnīcā, pēc iepriekšēja pieraksta pa tālruni: 27767170.
Foto 5, Tehniskā ortopēda konsultācijas. Individuāli modelētas un gatavotas ortopēdiskās zolītes, pēc 3D skanējuma un dinamiskās podometrijas datiem. Tehniskie palīglīdzekļi. Korsetes, locītavu fiksatori u.c. ortozes. www.ortopedija.lv. Katru mēnesi Daugavpilī, Rēzeknes slimnīcā, Preiļu slimnīcā, Līvānu slimnīcā, pēc iepriekšēja pieraksta pa tālruni: 27767170.