Iepriekšējā galerija
Foto 1, Vācu aitu suņu kucēnus, 2 mēnešus jaunus, vakcinētus, čipotus, pilnībā gatavi doties uz jaunajām mājām. Pūriņā līdzi būs dāvaniņa, ciltsraksti un padomi audzināšanā, kopšanā un barošanā.
 

Sludinājums izvietots laikrakstā "Tava izvēle"

Sadaļa: Pārdod

Teksts: Vācu aitu suņu kucēnus, 2 mēnešus jaunus, vakcinētus, čipotus, pilnībā gatavi doties uz jaunajām mājām. Pūriņā līdzi būs dāvaniņa, ciltsraksti un padomi audzināšanā, kopšanā un barošanā.

Tālrunis: 28628395

Galerijas rādīšanas laiks - 35 dienas

Galerija skatīta - 7 reizes

Foto 2, Vācu aitu suņu kucēnus, 2 mēnešus jaunus, vakcinētus, čipotus, pilnībā gatavi doties uz jaunajām mājām. Pūriņā līdzi būs dāvaniņa, ciltsraksti un padomi audzināšanā, kopšanā un barošanā.
Foto 3, Vācu aitu suņu kucēnus, 2 mēnešus jaunus, vakcinētus, čipotus, pilnībā gatavi doties uz jaunajām mājām. Pūriņā līdzi būs dāvaniņa, ciltsraksti un padomi audzināšanā, kopšanā un barošanā.
Foto 4, Vācu aitu suņu kucēnus, 2 mēnešus jaunus, vakcinētus, čipotus, pilnībā gatavi doties uz jaunajām mājām. Pūriņā līdzi būs dāvaniņa, ciltsraksti un padomi audzināšanā, kopšanā un barošanā.
Foto 5, Vācu aitu suņu kucēnus, 2 mēnešus jaunus, vakcinētus, čipotus, pilnībā gatavi doties uz jaunajām mājām. Pūriņā līdzi būs dāvaniņa, ciltsraksti un padomi audzināšanā, kopšanā un barošanā.